UE
Kapitał ludzki
Mops
Gmina Sanniki
plock

 

Biuro Projektu

ul. Wolskiego 4 (pok. 33)

tel. 24 364 02 38

09-400 Płock

 

Klub środowiskowy

ul. Synagogalna 9/11

tel. 24 366 50 75

09-400 Płock

042926
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
W sumie
11
21
11
42687
484
677
42926

Twoje IP: 3.237.71.23
Data i godzina: 2020-09-20 20:28:26

Patrz oczyma, fotografuj sercem…

To, jak robimy zdjęcie wiąże się nie tyle z umiejętnością patrzenia, ale z umiejętnością odczuwania tego, na co patrzymy. Zapraszamy  do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez uczestników projektu „Rozwiń skrzydła”, którzy znane płocczanom  miejsca ukazali w wyjątkowym – bo wyrażającym skrawek ich duszy – świetle…

https://www.dropbox.com/sh/pbw7p8lzkhae0ke/AAAOt6Mg-EoTbpNm0A7b8mEya?dl=0

W zdrowym ciele zdrowy duch…

W zdrowym ciele zdrowy duch…

W dniu 9 września br. uczestnicy projektu pn. „Rozwiń skrzydła” rozpoczęli indywidualne oraz grupowe spotkania z dietetykiem, który nie tylko przeprowadził szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy, ale także przekazał wiedzę odnośnie wyboru produktów żywnościowych mających pozytywny wpływ na stan zdrowia, poprawę samopoczucia i modelowanie sylwetki.

Czytaj więcej: W zdrowym ciele zdrowy duch…

Kolejne warsztaty metamorfozy dla uczestników projektu „Rozwiń skrzydła”!

W okresie od 24.06.2014r. do 15.07.2014r. dla uczestników realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku projektu „Rozwiń skrzydła” zorganizowane zostały warsztaty metamorfozy, które – podobnie jak to miało miejsce w lipcu ubiegłego roku – zakończyły się nadzwyczajnym sukcesem.

Czytaj więcej: Kolejne warsztaty metamorfozy dla uczestników projektu „Rozwiń skrzydła”!

Jak krok po kroku wykonać biżuterię? – warsztaty dla uczestników projektu „Rozwiń Skrzydła”

W okresie od 26.05.2014r. do 21.07.2014r. w Klubie środowiskowym przy ul. Synagogalnej 9/11 miały miejsce warsztaty wyrobu i zdobnictwa biżuterii.

Czytaj więcej: Jak krok po kroku wykonać biżuterię? – warsztaty dla uczestników projektu „Rozwiń Skrzydła”

Warsztaty savoir-vivre dla uczestników projektu „Rozwiń skrzydła”

Savoir-vivre stanowi sztukę życia, którą uprawia się zabiegając o przestrzeganie obowiązujących w społeczeństwie i stosowanych każdego dnia norm i reguł.

Czytaj więcej: Warsztaty savoir-vivre dla uczestników projektu „Rozwiń skrzydła”

Trwają warsztaty fotograficzne…

Od 8 maja 2014r. dwunastu uczestników II edycji projektu pn. „Rozwiń skrzydła” bierze udział w warsztatach fotograficznych. Zajęcia dają szansę zapoznania się z historią fotografii, budową i obsługą aparatów fotograficznych różnego typu, a także technikami wykonywania zdjęć w pomieszczeniu oraz  plenerze (zarówno w dzień, jak i w nocy). Podczas spotkań uczestnicy starają się uchwycić piękno krajobrazu Płocka, a także nauczyć się profesjonalnie fotografować osoby.

Czytaj więcej: Trwają warsztaty fotograficzne…

Warsztaty decoupage

W czerwcu br.  w Klubie Środowiskowym przy ul. Synagogalnej 9/11 w Płocku zakończyły się warsztaty decoupage, które zapoznały uczestników z techniką tworzenia pięknej i oryginalnej dekoracji do domów. Polega ona na własnoręcznym ozdabianiu przedmiotów poprzez malowanie powierzchni, a następnie naklejanie wyciętych z papieru lub serwetek wybranych motywów. Uczestnicy pracowali wykorzystując takie materiały, jak drewno, szkło, a nawet mydło. Zapraszamy do obejrzenia efektów ich pracy.

Czytaj więcej: Warsztaty decoupage

Warsztaty z zakresu kształtowania postawy pro - aktywnej

W maju i czerwcu b.r. w Klubie Środowiskowym przy ul. Synagogalnej 9/11 w Płocku dla 20 uczestników II edycji projektu unijnego „Rozwiń skrzydła”  odbywają się zajęcia z zakresu kształtowania postawy pro - aktywnej. Celem tych  zajęć jest przygotowanie uczestników do racjonalnego zaplanowania poszukiwań pracy, samodzielności i aktywności w działaniu, a także znajdowania możliwości zatrudnienia.  Podczas zajęć realizowanych jest wiele tematów, dzięki którym osoby będą potrafiły m. in. analizować lokalny rynek pracy, określać swoje umiejętności oraz mocne strony, podejmować decyzje pozwalające kierować własnym życiem, wykazać się takimi umiejętnościami i technikami poszukiwania pracy, jak: pisanie CV i listu motywacyjnego czy przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej. 

Czytaj więcej: Warsztaty z zakresu kształtowania postawy pro - aktywnej

Warsztaty psychoedukacyjne

W dniach od 11 kwietnia do 9 maja 2014r. w Klubie Środowiskowym przy ul. Synagogalnej 9/11 w Płocku dla dwóch dziesięcioosobowych grup uczestników projektu unijnego „Rozwiń skrzydła” odbyły się warsztaty z psychologiem. Zajęcia miały na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości, samoświadomości, wzrost umiejętności interpersonalnych, inteligencji emocjonalnej, a także nauczenia się postaw asertywnych.

Czytaj więcej: Warsztaty psychoedukacyjne

Walentynki

Z okazji święta zakochanych 14.02.2014r. w Klubie Środowiskowym odbyło się spotkanie młodzieży, która z tej okazji  przygotowała Pocztę Walentynkową, dzięki której każdy miał szansę podzielić się z innymi ciepłym słowem. Oprócz quizów związanych z tematyką tegoż święta, młodzież zapoznała się także z sięgającą  średniowiecza historią Walentynek oraz zwyczajami  z nimi związanymi. Wspólne popołudnie zakończyło się oglądaniem filmu.

Czytaj więcej: Walentynki