Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 kwietnia 2018

Dnia 25 kwietnia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Autyzm – zaczaruj mój świat na niebiesko”.

Przez cały kwiecień trwał konkurs plastyczny ogłoszony przez Dział Integracji Społecznej dla świetlic środowiskowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku. Każda ze świetlic złożyła jedną pracę związaną tematycznie z autyzmem, wykonaną dowolną techniką, ale tylko w kolorze niebieskim. Celem projektu było promowanie wiedzy o autyzmie z okazji obchodzonego w kwietniu Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W konkursie wzięło udział 7 świetlic środowiskowych. Przed jury stało nie lada wyzwanie, ponieważ każda praca była oryginalna i pomysłowa. Dzieci, pod kierunkiem wychowawców świetlic, wykonały niezwykłe rysunki, pokazując tym samym, jak postrzegają autyzm. Po burzliwych obradach zwycięska okazała się praca wykonana przez dzieci ze świetlicy środowiskowej nr 8 „Promyk”. Do zwycięzców trafiły atrakcyjne nagrody – maszyna do robienia popcornu, zapas popcornu, a także bilet grupowy do ZOO. Pozostałe dzieci ze świetlic biorących udział w konkursie dostały pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia. Gratulujemy!

Od 27 kwietnia do 13 maja wystawę prac pokonkursowych będzie można oglądać w płockim ZOO. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia.

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom ze świetlic środowiskowych MOPS oraz ich wychowawcom za udział w konkursie. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom nagród - Miejskiemu Ogrodowi Zoologicznemu, Hipermarketowi Auchan oraz Media Markt.

 

Oprac.: DIS- S. W.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie