Zapisane w gwiazdach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 kwietnia 2019

Kolejne cykliczne, czwartkowe zajęcia seniorów organizowane przez Dział Integracji Społecznej poruszały tematykę gwiazd, astrologii i horoskopów. Czy można odczytać przyszłość z gwiazd? Czy będziemy mieć powodzenie w miłości? Czy spotka nas w najbliższym czasie coś dobrego? Każdy z nas zadaje sobie mnóstwo takich lub podobnych pytań, na które nieustannie szuka odpowiedzi. Pomocy w ich znalezieniu możemy szukać również w gwiazdach.

Nasi seniorzy na spotkaniu 14 marca br. dotyczącym gwiazd mogli dowiedzieć się nie tylko o tym, czym jest astrologia, jaka jest jej historia, a także poznać różne tajemnice kryjące się pod ich znakami zodiaku. Jak się okazało wśród seniorów regularnie uczęszczających na nasze zajęcia jest duże grono osób, które czytają horoskopy i interesują się tą tematyką. Seniorzy na spotkaniu bardzo chętnie słuchali informacji na temat swoich znaków zodiaku, przyporządkowanym im kryształom czy też dowiadywali się co kryje się pod ich datą urodzenia. Uczestnicy zajęć poznawali również symbole znaków zodiaku, rodzaje horoskopów i co najciekawsze sami mogli wcielić się w rolę astrologa i ułożyć horoskop dla wylosowanego przez siebie znaku zodiaku. Niewątpliwie spotkanie pomogło seniorom  zwiększyć pewność siebie, ujawnić ukryte w nich talenty i możliwości oraz zweryfikować informacje dotyczące ich cech charakteru przedstawionych w horoskopie z rzeczywistością.
Co naprawdę czeka nas w życiu? Jak słusznie i zgodnie stwierdzili nasi seniorzy „tego nie wie nikt, a do horoskopów należy podchodzić z humorem i przymrużeniem oka.

Oprac.:DIS-JG

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie