Płockie Targi Seniora

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 października 2017

Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski zaprasza na kolejną już edycję Płockich Targów Seniora, która odbędzie się w sobotę 7 października w Orlen Arenie.

Płockie Targi Seniora to impreza wystawiennicza o charakterze edukacyjnym, kulturalnym i rozrywkowym dedykowana starszym mieszkańcom Płocka. Program wydarzenia jest jednakże tak ułożony, aby każdy znalazł coś dla siebie,  także najmłodsi mieszkańcy Płocka. Wystawców spotkacie Państwo w różnych strefach tematycznych: profilaktyki, zdrowej żywności i suplementacji, piękna i urody, gastronomii i  rozrywki.
Część wystawienniczą Targów będzie można odwiedzać od godziny 12:00 do godziny 18:00. Większość wystawców przygotowała dla odwiedzających Targi szereg nagród i upominków.
Podczas Targów wystąpią zespoły taneczne, wokalne i muzyczne Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Trzecia Młodość", Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarząd Okręgowy w Płocku oraz zespoły Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku. Niewątpliwie atrakcją Targów będzie także występ chóru Vox Singers z Płockeigo Ośrodka Kultury i Sztuki. Odbędą się także pokazy Tai-Chi, pierwszej pomocy oraz pokazy samoobrony. Podczas Targów odbywać się będą losowania upominków przygotowanych przez Wystawców.
Po części wystawienniczej odbędzie się koncert Izabeli Trojanowskiej. A po koncercie przyjdzie czas na potańcówkę pod melodię zespołu muzycznego Rockers, który z pewnością zapewni Państwu chwile miłej zabawy. Zapraszamy!

op. K. Kozłowski, źródło: Centrum Organizacji Pozarządowych

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Płockie Targi Seniora 2017 - Plakat

    Płockie Targi Seniora 2017 - Plakat