Seniorzy spotkali się po wakacjach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 października 2017

W czwartek, 14 września, Seniorzy spotykający się w klubie przy Synagogalnej po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych dla nich przez pracowników Działu Integracji Społecznej.

Zajęcia rozpoczęły się od powitania nowych uczestników oraz wysłuchania wakacyjnych wspomnień. Wszyscy wrócili w dobrych nastrojach, gotowi do nowych działań. Po części oficjalnej ustaliliśmy z Seniorami grafik zajęć na cały rok oraz poprosiliśmy ich o wypełnienie ankiety dotyczącej zajęć i oczekiwań. Grupa ma bardzo wiele ciekawych pomysłów, które postaramy się zrealizować w nadchodzącym sezonie 2017/2018. W ostatniej części zajęć wspominaliśmy także czerwcowy piknik. Wspólnie obejrzeliśmy zdjęcia oraz nagrania zarejestrowane podczas plenerowej imprezy. Tym miłym akcentem zakończyliśmy zajęcia organizacyjne i zaprosiliśmy Seniorów na kolejny tydzień.
Zajęcia w Klubie Seniora w sezonie 2017/2018 odbywają się według następującego harmonogramu:
Poniedziałek – nauka gry w brydża, godz. 12.00
Wtorek – zajęcia muzyczne, godz. 13.00
Środa – zajęcia krawieckie, godz. 13.00
Czwartek – zajęcia o zmiennej tematyce, godz. 14.00
Wszystkie spotkania odbywają się lokalu przy ulicy Synagogalnej 9/11. Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów. Więcej informacji w Dziale Integracji Społecznej.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie