Z życia placówek

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wspomnienie wakacji

Przejdź do -  Wspomnienie wakacji


Tegoroczne wakacje w naszej świetlicy DOM MARZEŃ, ul. Góry tradycyjnie rozpoczęliśmy pogadanką na temat bezpieczeństwa podczas korzystania z różnorodnych atrakcji takich jak kąpieliska wodne, place zabaw, parki rozrywki itp.


25 września 2019
Czytaj więcej o: Wspomnienie wakacji

Wakacyjna przygoda z "7 zyczeniami"

Przejdź do - Wakacyjna przygoda z "7 zyczeniami"

Wakacje to przede wszystkim wymarzone  chwile  beztroski dla dzieci i młodzieży. Wychowawcy ze Świetlicy Środowiskowej „7 Życzeń” zadbali o to, aby czas spędzony w placówce został dobrze zagospodarowany, a kreatywność, pasje i uzdolniania dzieci były w pełni wykorzystane.

25 września 2019
Czytaj więcej o: Wakacyjna przygoda z "7 zyczeniami"

Nasze wakacje w ,,PROMYKU”

Przejdź do -  Nasze wakacje w ,,PROMYKU”


W ,,Promyku”  w wakacje nie wiało nudą, mnóstwo się działo i było bardzo ciekawie. Dopisywały nam doskonałe humory, świeciło słońce, a my korzystaliśmy z różnych form aktywności.


25 września 2019
Czytaj więcej o: Nasze wakacje w ,,PROMYKU”

Wakacje ze Świetlicą Środowiskową „Chatka Puchatka”

Przejdź do - Wakacje ze Świetlicą Środowiskową „Chatka Puchatka”

W tym roku – już po raz kolejny – Świetlica Środowiskowa „Chatka Puchatka” zorganizowała wakacje dla wychowanków. Dzieci miały okazję przeżyć wiele niezapomnianych, pełnych wzruszeń i radości chwil.
Naszą wakacyjną przygodę rozpoczęliśmy udziałem w spartakiadzie pn. „Letnie Igrzyska bez Dopalaczy”, gdzie dzieci wykazały się świetną sprawnością ruchową oraz umiejętnością pracy w zespole i gry fair play.

25 września 2019
Czytaj więcej o: Wakacje ze Świetlicą Środowiskową „Chatka Puchatka”

Wakacje w "Iskierce"

Przejdź do - Wakacje w "Iskierce"

Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej Nr 5 "Iskierka" przy ul. Otolińskiej 23 w Płocku długo wyczekiwane wakacje rozpoczęły Spartakiadą, która odbyła w tym roku pod hasłem "Letnie Igrzyska – bez dopalaczy". Impreza ta była okazją do wykazania się sprawnością fizyczną oraz znajomością zasad fair play.


25 września 2019
Czytaj więcej o: Wakacje w "Iskierce"

Wakacyjny zawrót głowy w „ Pozytywce”

Przejdź do - Wakacyjny zawrót głowy w „ Pozytywce”


W okresie wakacyjnym wychowawcy pracujący w Świetlicy Środowiskowej Nr 9 „Pozytywka” zorganizowali dla dzieci wiele atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.Wakacje rozpoczęliśmy sportowymi zmaganiami pod hasłem: „Letnie igrzyska - bez dopalaczy”. Dzieci dzielnie walczyły o jak najlepsze wyniki. Po wyczerpujących konkurencjach wszyscy otrzymali słodki poczęstunek, a wysiłek uwieńczony został nagrodami w postaci licznych gier rozwijających logiczne myślenie, zwinność a także spryt.

25 września 2019
Czytaj więcej o: Wakacyjny zawrót głowy w „ Pozytywce”

Wakacyjne wędrówki

Przejdź do - Wakacyjne wędrówki

Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej nr 13 „Słoneczny Krąg” już po wakacjach. Za nami dwa gorące, wakacyjne, pełne wrażeń i przygód miesiące. Był to czas aktywnego i bezpiecznego wypoczynku.

25 września 2019
Czytaj więcej o: Wakacyjne wędrówki