Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Witamy w MOPS Płock

Wyróżnienia dla naszych Wolontariuszy!

Wieloletni wolontariusze naszego Klubu Wolontariatu zostali wyróżnieni w konkursie „Opiekun Seniora 2019” – w kategorii „Przyjaciel Seniora”. Gratulujemy sukcesu!

Konkurs „Opiekun Seniora 2019” został zorganizowany przez wydawcę portalu „Czas dla Seniora” oraz Fundację „Porozumienie bez barier” Jolanty Kwaśniewskiej, a jego celem jest wyróżnienie najbardziej zaangażowanych wolontariuszy i opiekunów osób starszych.

Do udziału w konkursie nominowaliśmy Państwa Grażynę i Arkadiusza Lewandowskich, którzy od wielu lat współpracują z naszym Klubem Wolontariatu. Jako osoby o niewyczerpanych pokładach dobroci i wielkich sercach są szczególnie zaangażowani w działania podejmowane na rzecz osób w wieku senioralnym.

Z uwagi na pandemię nie było możliwości zorganizowania uroczystej gali, jednak nasi Wolontariusze zostali docenieni i wyróżnieni dyplomem oraz książką i słodkim upominkiem.

Serdecznie gratulujemy naszym Wolontariuszom i bardzo cieszymy się z ich sukcesu!