Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wspieramy naszych seniorów

Seniorów, którzy w czasie pandemii zdecydują się pozostać w swoich domach, zachęcamy do skorzystania ze wsparcia w ramach Programu „Wspieraj Seniora”.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem bezpłatnej infolinii:
22/505 11 11.

Przystąpiliśmy do realizacji Programu „Wspieraj Seniora”. Program adresowany jest do osób w wieku od 70 roku życia, którzy z uwagi na panującą pandemię decydują się na pozostanie w swoich domach i ograniczanie kontaktów z innymi. W szczególnych sytuacjach z pomocy mogą skorzystać również osoby poniżej 70 roku życia.
Celem programu jest zapewnienie usług wsparcia seniorów, w szczególności na dostarczaniu im zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, wyprowadzeniu psa na spacer czy wyrzuceniu śmieci.
Pierwsze osoby już skorzystały z pomocy!

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia prosimy o kontakt telefoniczny na bezpłatną infolinię:
tel. 22/505 11 11

lub do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku
tel. 24/364 02 38
kom. 603 605 575

Podczas rozmowy telefonicznej należy podać swoje dane i określić zakres niezbędnej pomocy (np. zakup i dostarczenie artykułów spożywczych, środków czystości czy leków). Informacje te zostaną przekazane do pracownika naszego Ośrodka, który niezwłocznie skontaktuje się z seniorem i ustali szczegóły wsparcia. 

Seniorzy, nie narażajcie się niepotrzebnie, zostańcie w domu.
Pozwólcie innym zadbać o siebie.
Koronawirus jest szczególnie niebezpieczny właśnie dla Was.

plakat programu Wspieraj Seniora